Świece sojowe kolekcja BASIC

Świece sojowe 250 i 380 ml

Świece sojowe 280 ml

Świece z olejkami eterycznymi

Świece sojowe z minerałami

Świece w ceramice

Świece rzepakowe

zestawy prezente

Perfumy do wnętrz

woski sojowe zapachowe

Małe dzieła sztuki - ręcznie robione świece ozdobne zapachowe na różne okazje 0
Małe dzieła sztuki - ręcznie robione świece ozdobne zapachowe na różne okazje

W czasach produkcji masowej coraz więcej osób docenia wartość przedmiotów typu handmade. Tego rodzaju wyroby sukcesywnie zyskują na popularności, ponieważ posiadają wiele wartościowych cech, takich jak unikatowość, wysoka jakość implikująca trwałość oraz niezwykły charakter.

Ozdobne świece zapachowe ręcznie robione to doskonały przykład na to, jak przedmiot codziennego użytku może stać się małym dziełem sztuki i wprowadzić do naszego życia wiele ciepła oraz wyjątkowości. Czytaj dalej i dowiedz się więcej na ten temat!

czytaj całość »
Czym cechują się ekologiczne świeczki sojowe i rzepakowe? 0
Czym cechują się ekologiczne świeczki sojowe i rzepakowe?

Świeczki to nieodłączny element w naszych domach, pozwalający na stworzenie przyjemnej atmosfery i relaksu po ciężkim dniu i umilający spotkania z rodziną oraz przyjaciółmi. Jednakże wiele ze świec dostępnych na rynku jest wytwarzana z wosku parafinowego, który może stanowić zagrożenie dla środowiska i zdrowia człowieka.

W dobie narastającej potrzeby dbania o dobro naszej planety, w walce o ograniczenie śladu węglowego liczy się każdy, nawet najmniejszy krok. Z tego względu wiele osób poszukuje ekologicznych alternatyw wobec powszechnie stosowanych produktów.

Czy sojowe i rzepakowe świece są eko? Co znaczy, że świeczki zapachowe są ekologiczne? Jeśli szukasz odpowiedzi na te pytania, koniecznie przeczytaj nasz dzisiejszy artykuł!

czytaj całość »
Dlaczego warto wybrać świece naturalne? 0
Dlaczego warto wybrać świece naturalne?

Choć funkcjonalność świeczki dawno już została zastąpiona przez elektryczność, to miłość do niej wciąż nie maleje. Stała się ona bowiem wspaniałą dekoracją, idealnie wpasowującą się w każdą aranżację wnętrz. Dziś świece zapachowe są z kolei synonimem relaksu. Spełniają one bowiem rolę narzędzi kreujących przyjemną, odprężającą atmosferę. Nic dziwnego więc, że na rynku jest ich dostępnych bardzo dużo. Różnią się nie tylko pod względem wyglądu czy zapachu, ale także samego wosku. Dlaczego więc według popularnej ostatnio opinii parafinowe propozycje uznawane są za szkodliwe i co właściwie sprawia, że to właśnie naturalne świeczki zapachowe są szczególnie warte uznania? Dzisiaj wszystko wyjaśnimy.

czytaj całość »
Ćwiczysz jogę? Medytujesz? Chcesz zrównoważyć swoje czakry? 0
świece sojowe

100% naturalna świeca sojowa z autorską kompozycją olejków eterycznych pozyskanych z roślin. 

 

MAGICZNA MOC 7 CZAKR - to niezwykle złożona kompozycja aromaterapeutyczna składająca się z aż 10 naturalnych olejków eterycznych, które odpowiadają 7 czakrom głównym. Tworzenie tej kompozycji przyświecała myśl wprowadzenia równowagi wszystkich czakr.

Czakry główne są rozmieszczone wzdłuż kręgosłupa, od jego podstawy do korony głowy. Każda z nich odpowiada za odpowiednie energetyzowanie ciała.

Równowaga i harmonia w pracy czakr powoduje naszą harmonię wewnętrzną, a to przekłada się na nasz świat zewnętrzny. Stan naszych czakr ma ogromny wpływ na to, jak przejawia się nasza rzeczywistość.

W tej kompozycji znajdziecie takie naturalne olejki jak: imbir, cedr, paczula, palmaroza, melisa, szałwia, petitgrain, sosna, neroli, balsam kopaiwa. Poniżej można zobaczyć jakim czakrom odpowiadają poszczególne olejki:

1. Czakra korzenia (podstawy): imbir, cedr

 

czytaj całość »
Jak zrównoważyć czakrę serca? Świeca sojowa MIŁOŚĆ czakra serca 0
świece sojowe

Naturalna świeca sojowa zapachowa

MIŁOŚĆ czakra serca - to niezwykle złożona autorska kompozycja aromaterapeutyczna składająca się z aż 8 naturalnych olejków eterycznych, które odpowiadają za równowagę czakry serca. Tworzenie tej kompozycji przyświecała myśl wprowadzenia równowagi czakry serca.

 

Czakra serca to czwarta z siedmiu czakr wibrujących w ciele człowieka. 

W tej kompozycji znaleźć można tylko i wyłącznie naturalne olejki takie jak: melisa, neroli, mandarynka, kadzidłowiec, bergamota, ylang-ylang, drzewo cedrowe, paczula. Autorskie połączenie olejków ma na celu zrównoważyć pracę czakry serca.

 

Właściwości aromaterapeutyczne naturalnych olejków użytych w świecy sojowej:

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl